icon 'loading' from loading.io

POZNAJ NAS

Firma z drona Tir przed firma Maszyny Skrzynie 1 Linia produkcji Skrzynie 2 Skrzynie 3 Tir przed firma Kapusty Marchewki Ziemniaki Cebula Kwiatki

Firma “Drozdex” działa głównie w branży opakowaniowej - produkujemy wszelkiego rodzaju opakowania produktów, Europalety, skrzyniopalety drewniane oraz plastikowe do przechowywania owoców i warzyw, a także nietypowe obstawki i produkty zabezpieczające towar w transporcie. Firma istnieje na rynku od 1996 roku.

Firma dysponuje profesjonalnym sprzętem do produkcji palet, nowoczesnymi maszynami oraz zapleczem suszarniczym. Produkt finalny powstaje w całości w naszych zakładach produkcyjnych, położonych na południu Polski w miejsowościach Ropa i Izby. Palety wyprodukowane w naszej firmie charakteryzują się wysoką jakością i starannością wykonania. “Drozdex” posiada zdolności produkcyjne w ilości 100 000 palet EPAL oraz 20 000 skrzyniopalet miesięcznie.

Firma posiada licencję na produkcję palet EPAL o numerze PL-296 oraz certyfikat obróbki fitosanitarnej HT o numerze PL-12 607. “Drozdex” eksportuje swoje produkty do 10 krajów Europy Zachodniej, takich jak Włochy, Austria, Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Szwajcaria, Czechy oraz krajów Azji, takich jak Indie i Chiny. Zapewniamy naszym klientom najlepsze produkty wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach.

Zachęcamy Państwa do kontaktu z nami, chętnie odpowiemy na wszelkie dodatkowe pytania.